Скринька цікавих подій

◊~◊~◊

12.03.15р. У ДНЗ відбулась зустріч  вчителів "ЗШ I-III ст. № 27 ВМР" та батьків майбутніх першокласників.

11.03.15р.  Літературний вечір Т.Г. Шевченка

"Знаймо Шевченка і знані будемо!

Сповідуємо його - і правду здобудемо!"

♦ Святкові ранки до свята 8-мого березня

◊~◊~◊

♦ У ДНЗ відбувся I етап міського конкурсу "У колі дружньої родини", переможцями визнали родину Навроцького Арсенія, вихованця старшої групи № 2. Тема досвіду: "Богом створена родина"

15.01.15 р. Різдвяна розвага

"І щоразу воно нове

свято свят - Різдво Христове!"

◊~◊~◊

♦  23.12.14р. Був проведений майстер - клас з виготовлення авторської новорічної листівки, який провела вихователь Кучер С.М.

◊~◊~◊

♦  25. 11. 14 р В нашому садочку був проведений конкурс "Вихователь року"

◊~◊~◊

♦ У листопаді 2014 року відбувся благодійний концерт під гаслом "Хай завди буде мир!"

◊~◊~◊

♦  29.10.14 р. Наш садок взяв участь у чемпіонаті з різних видів спорту серед вихованців ДНЗ в рамках міської освітньої програми "Старти надій"

◊~◊~◊

♦ У вересні 2014 р у нашому садочку було проведено заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації при ВОІПОПП, вихователем вищої категорії Багрій Т.В.

◊~◊~◊

♦ Відбувся "Веселий Ярмарок"

Ой, виходьте, музиканти, покажіть свої таланти!

А ви, люди, не баріться, і солодким пригостіться.

♦ У ДНЗ № 10 відбулася зустріч колектива з пожежником

◊~◊~◊

♦ Здобули III місце у міському конкурсі "Колискова пісня"

◊~◊~◊

♦ Взяли учась у міському фестивалі дитячої гри "Гра скликає друзів"

◊~◊~◊

♦ Майстер - клас вихователя Кучер Світлани Михайлівни по виготовленню іграшки з полімерної глини

◊~◊~◊

♦  "Мандруємо книжковою вулицею"

Виступи наших вихованців у міській бібліотеці №7 вже стали традицією. Цього разу малюки брали участь у святі "Мандруємо книжковою вулицею", де діти співали пісні, декламували вірші, брали участь у казковій вікторині, показали глядачам театралізовану виставу "Сучасний теремок"

◊~◊~◊

20 березня 2013 року в нашому дошкільному закладі відбувся вечір колискової пісні. Глядачі мали можливість послухати колискові пісні не лише у виконанні матусь. Із задоволенням співали і бабусі, і братики, і сестрички та вихованці усіх вікових груп.

◊~◊~◊

15 лютого в садочку пройшло свято Стрітення. За народними традиціями діти вели хороводи, грали в рухливі ігри, "проганяли Зиму", прославляли Весну.

◊~◊~◊
В нашому закладі пройшла серія літературних вечорів:

13 лютого - в групах раннього та молодшого віку на теми "У світі тварин", "Чарівний світ казки".

14 лютого - в середній групі на тему "Україно моя, Батьківщино моя!"

15 лютого вихованці старшої групи представили літературно-музичну композицію "Люблю Вітчизну я свою, вона найкраща в цілім світі".

◊~◊~◊

В нашому закладі було проведено цикл Різдвяних свят та розваг під назвою "Добрий вечір, добрі люди!". Вихованці з задоволенням співали колядки, проводили "водіння кози" за звичаями українського народу, приймали участь у веселих зимових іграх, із захопленням грали в юмористичних сценках.

Також хочеться відмітити, що діти здивували глядачів знанням не тільки запропонованих в садочку колядок, а й інших, вивчених в родинному колі.

Дуже приємно, що наші українські традиції продовжують передаватись з покоління в покоління.

◊~◊~◊

♦ Пропонуємо Вашій увазі фотографії робіт, які наш заклад представив на цьогорічній міській виставці-конкурсі новорічних композицій «Зимова феєрія - 2012».

◊~◊~◊

19.11.2012 року ми взяли участь в конкурсі малюнків на протипожежну тематику.

◊~◊~◊

12.04.2012 року в дошкільному навчальному закладі №10 відбувся вечір колискової пісні "Колискова - це душа, яка ходить навшпиньки".

Коли вгамовується, стихає людська метушня, коли натруджена вечірня земля дихає безгомінням, коли відкривається простір і небо, а світ стає милосерднішим, тоді в серці матері народжується пісня і над колискою вона ніжно виспівує свою душу...

"Тож навчимось слухати материну сповідь
і розпочнем вечір колискової пісні..."

Мамине сонечко захищене добром, ласкою, трепетною любов'ю.
Саме про це співала Орленко Анна в пісні "Спи, моё солнышко"

"Анюта, Аня, Анечка, Ганнуся,
Зове мене племінниця маленька,
До неї ввечері я ніжно пригорнуся,
Співаю колискову лагідну й тихеньку."

Колискову для племінниці виконала Анна Буханова

"Пісня колискова кличе засинати,
спить і лялька, і дитя,
врешті решт заснула й мати".

Колисковою "Синє море" зачарувала нас Кушта Ірина Валеріївна

Даринка Дячук ще маленька, але вже готова співати колискові для своєї майбутньої дитини.
"Люлі-люлі, дитя спати" - так називається колискова у її виконанні.

Виховувати дітей своїм матусям допомагають старші братики й сестрички.
Марина Іщук і Яна Когут, а також вокальний ансамбль "Сяйво" виконали колискову на слова та музику Наталії Май.

Співайте дітям цю легкокрилу, повну таємничої зваби, колискову птаху. На добро, на життя, на любов...

◊~◊~◊

28.02.2012 року в дошкільному навчальному закладі №10 відбулась зустріч вихованців садочка з нашими випускниками, а нині - учнями школи №27, які відвідують гурток "Юні інспектори руху". Вони презентували нашим вихованцям заняття гуртка "Із знаками дружитимеш - не знатимеш біди!"

◊~◊~◊

21.02.2012 року відбулись відкриті покази: заняття "Всі ми маємо право жити і будемо ним дорожити" (вихователь Карук І.В.), музичної розваги "Мандруємо глобусом" (муз.керівник Пантелейчук Л.А.).

Метою проведення даних заходів є формування у дітей почуття власної гідності, впевненості у своїх силах, позитивного ставлення до себе та навколишнього світу, оптимістичного світобачення, виховання шанобливого ставлення до національних цінностей, толерантного ставлення до традицій і культури різних народів світу.