Тут народжуються таланти

В закладі функціонує 7 гуртків, в яких вихованці можуть реалізувати та розвинути свої творчі здібності:

«Веселі музики» - гурток гри на дитячих музичних інструментах.
Керівник гуртка - музичний керівник закладу Пантелейчук Л.А.
Зазначений гурток розвиває музичні здібності дітей: гри на дитячих музичних інструментах, поглибленого вивчення елементарної нотної грамоти, співу. За час функціонування гуртка вихованці закладу, під керівництвом музичного керівника тричі займали І місце у міському конкурсі дитячої творчості «Чарівна квітка». В рамках роботи даного гуртка створено ансамбль «Грайливі краплинки», який теж здобув перемогу у міському конкурсі «Чарівна квітка-2010» у номінації вокально-інструментальний жанр.

«Казка очима дітей» - гурток літературно-драматичного спрямування.
Його керівник Шевчук О.Г. розвиває творчі здібності дітей засобами казкотерапії, театрального мистецтва, літературно–мовленнєвої діяльності. Діти із задоволенням створюють художні образи за допомогою ігрових, пісенних, танцювальних імпровізацій; вчаться маніпулювати ляльками різних видів театру; імпровізують діалоги персонажів добре знайомих казок. Шевчук О.Г. спонукає дітей складати нові казки, використовуючи відомих казкових персонажів; вчить засобів емоційної виразності під час читання віршів напам’ять.

«Творча студія» - гурток образотворчої діяльності.
Керівник Кучер С.М. під час занять гуртка  розвиває творчі здібності дітей, вчить виражати своє ставлення до творів мистецтва, заохочує до вибору оригінальних сюжетів засобами нетрадиційних технік малювання, ліплення, аплікації, в’язання гачком. Керівник гуртка планує організувати виставку робіт гуртка для вихованців, батьків та педагогів садка.

«Паперове диво» - гурток оригамі.
Керівник гуртка - Власюк С.В. Метою цього гуртка є створення витворів з паперу шляхом використання схеми геометричних згинів і складок. Це досить складний, але надзвичайно корисний вид діяльності, який сприяє розвитку розумових здібностей, дрібної моторики рук, пізнавальних процесів. На заняттях даного гуртка в дітей формується  вміння узагальнювати, логічно мислити, творчо виявляти набуті знання та вміння.

«Театральна студія сценічного бою та трюкової пластики" - гурток східних бойових мистецтв «Ушу». Керівник - Пантелейчук Н.Ю. Даний гурток відвідують діти середнього та старшого дошкільного віку. Це новий підхід до фізичного виховання та оздоровлення дітей. Навчання гуртка базується на основі елементів у-шу, хореографії, діти отримують базові елементи акробатики, самомасажу та масажу, у них формується правильна постава, увага, орієнтація у просторі, координація рухів рук, покращується фізичне та психічне здоров'я, відбувається розвиток таких рухових якостей як: сила, швидкість, витривалість, гнучкість, спритність. А головне - діти самовдосконалюються. У-шу - це оздоровча і дихальна гімнастики, а також спеціальна психотерапія, у-шу - це стиль життя.

«Джерела здоров'я"  - фізкультурно-оздоровчий гурток. Керівник - вихователь Кривонос В.В. Даний гурток створено з метою утвердження принципів здорового способу життя, формування культури здоров'я, поліпшення роботи з профілактики шкідливих звичок у дошкільнят.

Слід відмітити, що вказані гуртки ведуть досвідчені, творчі педагоги, які сприяють розвитку природного потенціалу дітей, їх творчих здібностей.