Погляд у минуле

А починалося все так…

У жовтні 1986 року відомчий дитячий садок №10 «Калинка» урочисто відчинив свої двері для майбутнього покоління. Підпорядкований він був Вінницькому заводу полегшених конструкцій. Багато зусиль, наполегливої праці, творчого натхнення доклала перша завідуюча Постоловська Наталія Герасимівна, чиє ім’я з любов’ю вписане в скрижалі історії нашого садочка. Саме Наталія Герасимівна створила той неповторний інтер’єр та комфорт, який так припав до душі малечі, їхнім батькам та педагогам, і який до цих пір вражає наших відвідувачів своєю неповторністю, красою, вишуканістю.

Турботливі працівники дитячого садка при підтримці адміністрації заводу полегшених конструкцій зробили, здавалось, неможливе – перетворили кожне приміщення майже на казку. Педагогічний колектив на чолі із завідуючою та методистом Мудрик Раїсою Андріївною приклали максимум зусиль, щоб життя дошкільнят було насичене цікавим змістом для забезпечення якості навчально – виховної роботи, радісного перебування дітей у садку.

На малят чекали музична та спортивна зали, профілакторій та гарно обладнані групові приміщення і ігрові майданчики.

У 1991 році садок було передано до комунальної власності міста. З 1997 року по 2012 рік колектив дошкільного навчального закладу №10 очолювала Антонюк Вікторія Володимирівна.

Вікторія Володимирівна працювала в даному закладі з 1994 року на посаді вихователя. Під її керівництвом колектив закладу здобув чимало перемог у міських конкурсах, приймав активну участь у методичних заходах міста, а також їх організації. Слід відзначити, що у 2007 році було проведено атестаційну експертизу закладу. За її наслідками дошкільний навчальний заклад №10 було атестовано з відзнакою. Вдале планування адміністративно – господарської діяльності дошкільного закладу: дотримання трудового законодавства, збереження матеріально – технічної бази закладу, забезпечення дотримання санітарно – гігієнічних норм, правил техніки безпеки, безпечної життєдіяльності дітей дозволило створити оптимальні умови для роботи колективу й виховання дітей. Покращилась матеріальна база закладу, осучаснено ігрові осередки, створено повноцінне предметно – ігрове середовище. Адже основна мета працівників садка – через красу, що оточує вихованців у закладі, виховувати внутрішню красу душі, красу вчинків і почуттів, бажання цінувати, любити, берегти та примножувати одвічні цінності.

З квітня 2012 року закладом керує завідуюча Андрусик Тетяна Борисівна

З 2003 по 2012 рік здійсненням навчально-виховного процесу опікувалась вихователь-методист Іщенко Галина Михайлівна.