Перейти на сайт Вінницької міської ради

Перейти до портало Всеосвіта

Стратегія розвитку

Стратегія розвитку комунального закладу "Заклад дошкільної освіти №10 Вінницької міської ради" на 2021-2023 роки:

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти КЗ "ЗДО №10 ВМР"

• Продовжити роботу із зміцнення здоров'я дошкільників та формування основ здорового способу життя засобами валеологічного виховання.
  • Формування мовленнєвої компетентності дошкільників як однієї із умов успішного розвитку особистості.
  • Розпочати роботу щодо впровадження інтеграційного підходу до розвитку базових компетенцій та ранньої профорієнтації дошкільників  засобами STREAM - освіти, застосування LEGO - технологій як засобу навчання дітей через гру.
  • Сприяти компетентнісному підходу до освітнього процесу для успішного подальшого навчання дітей в НУШ.

Завдання на оздоровчий період
  • Створення умов для змістовної ігрової, трудової діяльності дошкільнят, організація змістовного дозвілля.
  • Підвищення стійкості дитячого організму до змін у навклишньому середовищі шляхом загартування повітрям. сонцем, водою.
  • Забезпечення повноцінного вітамінізованого харчування.