Головне меню
Новини

Пошук по сайту:Перейти на сайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України


Перейти до стрічки новин освітнього порталу
Світ онлайн
Шановні відвідувачі нашого сайту! Пропонуємо Вам добірку цікавих веб-камер (спеціальні камери, що через мережу Інтернет передають зображення та відео в режимі реального часу), за допомогою яких Ви та Ваші діти зможете спостерігати за тим, що відбувається в даний момент в різних куточках нашої планети. Приємного перегляду!
 
 
  

Акваріуми

 

Тихоокеанський акваріум
 
 
Веб-камера розташована в Лонг-Біч (Каліфорнія, США) та демонструє прекрасне підводне життя.
Нижче під відеозображенням Ви можете побачити список й інших цікавих веб-камер.
 

 

Веб-камера Тихоокеанського рифу
 
 
Веб-камера розміщена в Національному акваріумі в Балтіморі (США) та показує складну систему справжнього живого коралового рифу, який є домівкою для більш, ніж 60 видів.

 

 

Веб-камера в акваріумі TankedCam

 
 
Це веб-камера в акваріумі, якою можна управляти. За допомогою онлайн-пульта керування цією веб-камерою ви зможете направити камеру на різні кути акваріума, включати світло, подавати повітря в акваріум і навіть відкривати та закривати пащу іграшкового динозавра. Країна розташування - США.
 
   
Акваріумна веб-камера в офісі компанії Netscape
 
 
Дана веб-камера працює з 1994 року. Вона була другою "живою" камерою в мережі Інтернет та є найстарішою з веб-камер, що й досі працює. Зображення оновлюється кожні 3-4 секунди.
 
 
 
 
Дельфіни в океанаріумі Clearwater Marine
 
 
Веб-камера встановлена у відомому океанаріумі «Clearwater Marine», який знаходиться в невеликому містечку Кліруотер в штаті Флорида (США). За допомогою камери можна спостерігати за дельфіном на ім'я Вінтер та його прийомною матір'ю Панамою. Вінтер - самка, і вона особлива ... У неї замість хвоста - протез: у 3-місячному віці вона потрапила в пастку для крабів. На щастя, дельфіна вдалося врятувати. Незважаючи на штучний хвіст, Вінтер виступає перед глядачами і показує цікаве шоу!
  

 

Веб-камера в акваріумі з білухами
 
 
Веб-камера встановлена у Ванкувері (Канада) в акваріумі з білухами. Білуха - один з двох видів китоподібних, забарвлених у білий колір, її також називають "співаючим китом", тому що багато звуків, які цей морський ссавець утворює під водою, чути й на поверхні.
 
  
Підводна веб-камера в акваріумі Monterey Bay
 
Ця підводна веб-камера встановлена в одному з акваріумів відомого зоологічного парка Monterey Bay Aquarium в Каліфорнії (США). За київським часом веб-камера працює з 17:00 до 05:00. В неробочі години йде трансляція раніше записаного відеоролика.
 
 
   

Птахи

 

Веб-камера з курчатами
 
 
Веб-камера показує життя курчат на фермі в Міддлтон (США). Спостерігання за ними прикрасить Ваш день та принесе багато задоволення.
 
 
 
Веб-камера біля гнізда скопи
 

Веб-камера розташована на острові Хог Айленд (США) та показує гніздо скопи (хижі птахи з ряду соколоподібних), яке знаходиться на вершині 30-футової вежі.
Дивитись  
 
 
 
Веб-камери з Магеллановими пінгвінами
 

Дві веб-камери транслюють надводний та підводний вид на експозицію з Магеллановими пінгвінами в Лонг Біч (США).
Дивитись камеру № 1
Дивитись камеру № 2
  
 

 

Веб-камера з дикими птахами
 
 
Веб-камера розташована в мальовничій Північній Вірджинії (США) та показує годівницю для диких птахів. Ви можете побачити синицю-гаїчку, зимового кропивника, червонокрилого дрозда.
 

 

Веб-камера з пінгвінами
 
 
Веб-камера розташована в Новому Орлеані (США) і показує домівку для двох видів пінгвінів: з Південної Америки та Африканських. Ці обидва види птахів з помірного клімату та надають перевагу теплій воді.

   

Веб-камера в Атлантичному тропічному лісі

 
 
Веб-камера показує фруктову годівницю для птахів в Атлантичному тропічному лісі. Камера встановлена на півдні Бразилії в невеличкому містечку Морретіс. До цієї годівниці прилітають поласувати безліч видів тропічних птахів.
 

 

 
Веб-камера біля гнізда колібрі 
 
 
Веб-камера показує гніздо колібрі, яке знаходиться в 4 км від центру курорту Laguna Beach в окрузі Оріндж (штат Каліфорнія, США). На даний момент пташенята вже виросли, тому камера транслює поїлку для колібрі.
  

 

Веб-камера в гнізді сов сипух
 
 
Чотири веб-камери встановлені біля будиночку сов-сипух в Оушенсайді (США). За допомогою камер можна цілодобово спостерігати за життям цих гарних птахів, їх нічними прогулянками та полюваннями. 
 

 

Веб-камера готелю Itamambuca Eco Resort
 
 
Веб-камера показує годівницю для птахів в готелі Itamambuca Eco Resort (Убатуба, Бразилія). Поласувати фруктами із годівниці постійно прилітають різні яскраві тропічні птахи.
 

 

Веб-камера папуг какаду
 
 
Це веб-камера, яка встановлена в клітці, де живуть чотири австралійських папуги какаду: Жані, Лола, Сюзі та Бінго. Країна розташування - Німеччина. Зображення оновлюється кожні 2-3 секунди.
 

 

Гніздо лелек
 
 
Веб-камера встановлена на даху будинку та направлена на гніздо лелек. Розташування - Ансбах, Німеччина. Зображення оновлюється кожні 5 секунд.
 
 
 
 
Тварини
 
 
Жирафи зоопарку Грінвіль
 
 
Веб-камера зоопарку Greenville Zoo в Південній Кароліні (США). Маленький жирафик Кіко і його мама Осінь (Autumn) в прямому ефірі крокують прямо під камерою. Також є ще одна камера в клітці жирафів.
Дивитись камеру № 1
Дивитись камеру № 2
 
 
 
Ведмеді парку Холлівайлд
 
 
Веб-камера розташована в парку тварин Hollywild у Велфорді, Південна Кароліна (США) та демонструє місце проживання ведмедів грізлі. 
Дивитись  
 
 
 
Веб-камери в вольєрі у слонів
 
 
Чотири веб-камери з різних ракурсів показують вольєр зі слонами в зоопарку міста Амерсфорт (Норвегія).
 

 

Веб-камера в вольєрі у слонів
 
 
Веб-камера показує вольєр зі слонами в Сафарі-парку в Сан-Дієго (США).
 

 

Веб-камера в вольєрі у мавп
 
 
Веб-камера показує вольер з мавпами в зоопарку Сан-Дієго. Більше всього в цьому вольєрі проживає орангутангів. Вольєр зроблений таким чином, щоб мавпи почували себе в ньому максимально комфортно, як в природному середовищі існування. Найкращий час для перегляду - після 18:00 за київським часом.
 

 

Веб-камера в будиночку шиншили
 
 
Дві веб-камери встановлені в Москві та показують життя двух домашніх шиншил. Для зручності перегляду обирайте в лівому верхньому кутку з випадаючого списку розмір зображення 640х480.
Кожного вівторка в 21:00 за московським часом (20:00 за київським) відбувається купання шиншил (в спеціальному піску). Перегляд купання відбувається на 2-й веб-камері. 
 

 

Веб-камера білих носорогів
 
 
Веб-камера показує білих носорогів із сафарі-парку "Blair Drummond Safari and Adventure Park" в Шотландії.
 

 

 
Веб-камера в вольєрі з білими ведмедями
 
 
Веб-камера встановлена в Новосибірському зоопарку біля вольєра з білими ведмедями. Камера панорамна, що дає можливість слідкувати за життям не тільки ведмедів, але й білих тигрів.
 

 

Вольєр з амурськими леопардами
 
 
Три веб-камери з різних ракурсів показують сімейство амурських леопардів Талліннського зоопарку (Естонія). 
 

 

Білі ведмеді зоопарку в Сан-Дієго
 
 
Веб-камера встановлена в зоопарку міста Сан-Дієго (США) і показує вольєр з білими ведмедями. Найкращий час для перегляду - після 18:00 за київським часом.
 

 


Вольєр з каланами
 
 
Веб-камера встановлена у вольєрі з каланами (морськими видрами, камчатськими бобрами) у Ванкуверському Акваріумі (Канада).
 

 

Веб-камера Nkorho Pan
 
 
Веб-камера Nkorho Pan розміщена в Південній Африці на кордоні з Національним парком Крюгера. На цій веб-камері ви можете спостерігати дику природу Африки. Камера транслює "живе" відео зі звуком. Ця веб-камера управляється оператором, який направляє її на все саме цікаве.
 

 

Веб-камера Elephant Plains
 
 
Веб-камера встановлена в готелі Elephant Plains і показує Національний парк Крюгера в Південній Африці. Формат трансляції: "живе" відео зі звуком.
 

 

Панди в зоопарку Сан-Дієго
 
 
Веб-камера в вольєрі з пандами в дослідному центрі зоопарку Сан-Дієго (США). "Живе" видео. Найкращий час для перегляду - після 18:00 за київським часом.

 

 

Африканські веб-камери
 
 
Африканські веб-камери розміщені біля водопою в парку слонів Tembe на північному сході Південної Африки. На цій веб-камері ви можете спостерігати найбільших слонів у світі.
 
 
 

Міста

 

Веб-камера на Набережній "Рошен"
 
 
Дві веб-камери з видом на "Набережну Рошен" у Вінниці та на її головну прикрасу - унікальний світломузичний фонтан. 
 
 
 
Веб-камера в сквері Козицького
 
 
Веб-камера встановлена у Вінниці в сквері Козицького. Формат трансляції - "живе" відео. 

 

Веб-камена на Площі Незалежності в Києві

 
 
On-line відео-трансляція з веб-камери на Площі Незалежності, місто Київ. На зображенні також видно частину Хрещатика.
 
 
  

Озера, водоспади

 

Веб-камера на озері Лох-Несс
 
 
Веб-камера встановлена в Шотландії на березі озера Лох-Несс. Зображення оновлюється кожні 5 секунд.

 

 

Веб-камера Ніагарського водоспаду
 
 
Веб-камера показує приголомшливий панорамний вид на Ніагарський водоспад. Відео зі звуком.
 
 
  

Космос

 

Веб-камера на Міжнародній Космічній Станції (МКС)
 
 
Онлайн відео Землі з космічної станції в реальному часі являє собою зображення планети Земля з зовнішньої веб-камери, що встановлена на Міжнародній Космічній Станції. Іноді камера транслює зображення внутрішніх приміщень станції. Крім відеоряду іноді можна почути переговори між фахівцями із Землі та астронавтами. Під час стикування станції з іншими космічними апаратами та виходів астронавтів у відкритий космос також вестиметься аудіо-та відеотрансляція. Коли відео-зображення Землі з веб-камери не доступне, на його місці ви побачите фотографію, карту Землі або трансляцію NASA TV.