Про нас

Кожен дитячий садок - це окремий чарівний світ казок, мрій і фантазій. Сьогодні завітати до своєї казки вас запрошує колектив дошкільного навчального закладу №10 "Калинка"

(для кращого перегляду натисніть на кнопку "Full Screen" - )

Дошкільний навчальний заклад №10 "Калинка" заснований у 1986 році. Розрахований на 160 місць.

Працівники дошкільного закладу роблять все для того, щоб виховати гармонійно розвинену, впевнену в собі, цілеспрямовану особистість. В дошкільному закладі створені умови для реалізації дитиною свого природного потенціалу, розвитку базових якостей особистості, формування дитячої творчості, вміння створювати та реалізовувати власні задуми.

Так, щоб здійснити розвиток дитини в ДНЗ спеціально обладнані комфортабельні приміщення:

•   методичний блок;
  •   фізкультурна зала;
  •   музична зала;
  •   профілактично-оздоровчий комплекс;
  •   "зелена" кімната;
  •   "народознавча" кімната.

Діти залюбки відвідують гуртки:

•   «Веселі музики»;
  •   «Казка очима дітей»;
  •   «Творча студія»;
  •   «Всезнайки »;
  •   «Юний ерудит»;
  •   «Колорит фарб»;
  •   «Джерела здоров ' я»;
  •   «Мовна скарбничка »

Навчально – виховний процес спрямований на реалізацію основних завдань, визначених Базовим компонентом (нова редакція) дошкільної освіти в Україні та Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина".

В дошкільному закладі функціонує 6 груп:

• 1 група раннього віку
  • 5 груп дошкільного віку.

Керує закладом завідуюча

Андрусик Тетяна Борисівна

Має повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та кваліфікацію вчителя початкових класів, соціального педагога.
На посаді завідуючої працює з 2006 року.
Дошкільний навчальний заклад №10 "Калинка" очолює з 2012 року.

Опікується здійсненням навчально-виховного процесу вихователь–методист закладу

Гурська Валентина Миколаївна

Спеціаліст першої категорії. Має педагогічне звання "вихователь-методист". Стаж педагогічної роботи складає 17 років.

Пріоритетними завданнями дошкільного навчального закладу є:

1. Забезпечити взаємодію педагогів, медичних працівників та батьків у питаннях зміцнення психічного, фізичного здоров'я дітей та формування у них здорового способу життя.

2. Формувати у дітей почуття власної гідності, впевненості у своїх силах, позитивне ставлення до себе і навколишнього світу, оптимістичне світобачення. Виховувати шанобливе ставлення до національних цінностей українського народу та інших народів.

3. Формувати у дітей бережливе, турботливе, свідоме ставлення до природи, цілісне бачення природи і місця людини в ній, розуміння відповідальності за стан природи, екологічно орієнтовану поведінку.

4. Створити розвивальний простір як один із найголовніших чинників освітнього процесу і формування повноцінної життєтворчої особистості дитини.

5. Забезпечити наступність в роботі дошкільного навчального закладу і ЗОШ №27 та організацію освітнього процесу з дітьми 5 - річного віку.

Завдання на оздоровчий період:

1. Сприяти збереженню і зміцненню здоров'я кожної дитини, підтримувати інтерес до здорового способу життя, до занять фізкультурою і спортом. Розвивати потребу у щоденній руховій діяльності.

2. Забезпечити організацію безпечного проведення літнього оздоровлення, створити умови для проведення оздоровчих заходів, забезпечити виконання заходів щодо попередження дитячого травматизму, безпеки життєдіяльності, забезпечення раціональним та збалансованим харчуванням дітей закладу.

3. Підготувати дошкільний навчальний заклад до нового навчального року:

•  створити повноцінне предметно-ігрове середовище;
  •  здійснити ремонт груп та приміщень закладу;
  •  поповнити методкабінет дошкільного навчального закладу та міні-методкабінети новими посібниками, наочністю, іграми;
  •  своєчасно підготувати заклад до роботи в осінньо-зимовий період.