Перейти на сайт Вінницької міської ради

Перейти до портало Всеосвіта

Кожен дитячий садок - це окремий чарівний світ казок, мрій і фантазій.

Сьогодні завітати до своєї казки вас запрошує колектив
Комунального закладу "Заклад дошкільної освіти №10
Вінницької міської ради"

Дошкільний навчальний заклад №10 "Калинка" заснований у 1986 році. Розрахований на 160 місць.

Працівники дошкільного закладу роблять все для того, щоб виховати гармонійно розвинену, впевнену в собі, цілеспрямовану особистість. В дошкільному закладі створені умови для реалізації дитиною свого природного потенціалу, розвитку базових якостей особистості, формування дитячої творчості, вміння створювати та реалізовувати власні задуми.

Так, щоб здійснити розвиток дитини в ДНЗ спеціально обладнані комфортабельні приміщення:

•   методичний блок;
  •   музично - спортивна зала;
  •   медичний блок.

Освітній процес спрямований на реалізацію основних завдань, визначених Базовим компонентом (нова редакція) дошкільної освіти в Україні та Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років "Дитина".

В дошкільному закладі функціонує 7 груп:

• 1 група раннього віку
  • 6 груп дошкільного віку (із них 1 інклюзивна група)

Вихователі груп:

1 -    Плюта Вікторія Миколаївна
Пишна Аліна Олександрівна

2 -    Багрій Тетяна Василівна

3 -    Шевчук Олена Григоріївна
Кудирко Наталія Федорівна

4 -  Кучер Світлана Михайлівна
Василинич Ірина Іванівна
  Андрусик Тетяна Борисівна

5 -    Карпенко Людмила Миколаївна
Кобзар Тетяна Юріївна

6 -    Кулеша Світлана Миколаївна
Гурська Валентина Миколаївна

7 -    Гуцол Юля Андріївна
  Пневська Світлана Сергіївна

Керує закладом директор

Андрусик Тетяна Борисівна

Має повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та кваліфікацію вчителя початкових класів, соціального педагога. Закінчила ВОКГПК, напрям підготовки - дошкільна освіта.

На посаді завідуючої працює з 2006 року.
Заклад дошкільної освіти №10 "Калинка" очолює з 2012 року.

Опікується здійсненням освітнього процесу вихователь–методист закладу

Гурська Валентина Миколаївна

Спеціаліст вищої категорії. Має педагогічне звання "вихователь-методист". Стаж педагогічної роботи складає 21 рік.

Пріоритетними завданнями закладу дошкільної освіти є:

1. Продовжувати сприяти реалізації сучасних підходів до завдань екологічного, економічного та соціального виховання, формування екологічної свідомості, навичок практичного життя, готовності до взаємодії з навколишнім світом.
2. Становлення особистості дошкільників через впровадження діяльнісних методів навчання.
3. Сприяти підвищенню якості освітнього процесу шляхом впровадження оновленої Програми, Базового компонента, моніторингу оцінювання за міжнародною методикою ECERS-3.
4. Оптимізувати роботу з фізичного виховання шляхом використання різноманітних форм, методів і прийомів навчання дітей старшого дошкільного віку ігор та вправ спортивного характеру.

Завдання на оздоровчий період:

1. Сприяти організації безпечного та змістовного освітнього процесу в закладі дошкільної освіти влітку в умовах карантину та на період військового часу.
2. Реалізувати систему заходів, направлених на оздоровлення і фізичний розвиток дітей, їх патріотичне виховання, розвиток творчості, пізнавальної активності, формування трудових навичок.
3. Вправляти вихованців у безпечній та доцільній поведінці, формувати свідоме ставлення до довкілля.
4. Здійснювати педагогічну та санітарну просвіту з питань виховання та оздоровлення дітей в літній період використовуючи різні форми співпраці з родинами вихованців (з використанням дистанційних технологій).